Promjene na trenerskim pozicijama!!!

Promjene  na trenerskim pozicijama!!!

Promjene  na trenerskim pozicijama!!!

Sezona koja je pred nama donosi nam neka nova i stara lica.

Gospodin Marko Simeon novi je trener zagića. Svim zaljubljenicima u naš sport gospodin Simeon je poznato i drago lice. Sretni smo nam se pridružio, bolje reći vratio jer je u više navrata bio dio našeg kluba. Nadamo se da će svojim iskustvom i znanjem pridonijeti razvoju našeg kluba.


Kadete i Juniore u novoj sezoni vodit će mladi i perspektivni trener gospodin Marko Prskalo.

Gospodin Prskalo je mladi i perspektivni trener koji je imao bogatu igračku karijeru u kojoj je nastupao za brojene poznate klubove kako u hrvatskoj tako i u inozemstvu. Svakako valja napomenuti da je u svojoj karijeri nastupao u 1.HNL kao član HNK Osijek te u Premijer ligi Bih kao član GOŠK-a iz Gabele.

Zahvaljujemo dosadašnjem treneru kadeta i juniora gospodinu Breziću na suradnji i želimo mu sve najbolje u nastavku trenerske karijere!!!

Promjene  na trenerskim pozicijama!!!